هایدی

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

دانلود تحقیق درمورد حسگر اپتوالکترونیک

اختصاصی از هایدی دانلود تحقیق درمورد حسگر اپتوالکترونیک دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

دانلود تحقیق درمورد حسگر اپتوالکترونیک


دانلود تحقیق درمورد حسگر اپتوالکترونیک

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*
فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)
تعداد صفحه: 15

 

اهداف ردیابی حسگر اپتوالکترونیک در یک ترکیب

ردیابی و موقعیت کامل یک هدف می تواند به موارد دقیق حساس باشد از میان حسگرهای اپتوالکترونیک برای ردیابی کردن یا انعکاس هدف فردی ترکیب است. سیستم یک اپتوالکترونیک اندازه گیری های هم زمان یک موقعیت از بازیابی 50 اهداف در دید 35درجه با دقت mm1/0 است. سیستم اندازه گیری 10 بار در دومین است. سیستم یک نشانه معلوم از مساحت برای هر هدف است که بیشتر از 75 متر مسیر از آن واحد حسگر است. سیستم حسگر رمزگذاری موقعیت دقت بالا مخصوص نامیده می شود (شیپسی).

شیپسی پر در قسمتهای از یکی سازی سیستم و کنترل انعکاس زیاد مثل فاصله زیاد و آنتن و بخشهایی از سکوهای زمینی وجود دارد. آن کاربر خوبی در محل قرار و سیستم های مخفی دارد. کاربرد پایه زمینی شامل تعیین نور و نقطه درست از 70 متری عمق، فاصله، شبکه آنتن می شود.

پرتوافکندن شیپسی بازنمایی هرزها توسط مجموعه لیزرها در واحد حسگر است. نمونه کاربرد (شکل 20-5) پرتوهای اشعه لیزر هر هدفی با 30 پالس درجه آن 100 مگاهرتز است. انعکاس روشن از هدف تمرکز بوسیل لنزها و گذشتن از بین پرتوهای شکسته شده از تصویر در طرح وصل شدن شارژ (سی سی دی) و در فتوکاتد از پرتو اشعه کاتدی است. موقعیت زاویه دار از هدف تعیین کردن ساده از موقعیت وصل شدن شارژ و انعکاس آن است.

اندازه گیری مسافت هدف بر مبنای رفت و برگشت زمان از پالسهای نوری است. مسافت رفت و برگشت می تواند اندازه گیری در دوره های متفاوت بین فاز از رشته برگشت پالسها در فتوکاتد و فاز منبع موج سینوسی که صفحه شکست از پرتو اشعه هاست. این تفاوت روشن، آشکار مثل جابجایی اشعه از ذرات روشن که بازتاب از هدف را نشان می دهد. بیرو از میله اشعه در یک سی سی دی برای اندازه گیری و ظهور موقعیت های این اشعه جمع شده است. میکروپروسسور کنترل عمل شیپسی و تغییر ردیف اطلاعات لازم محل زاویه دار و اندازه مسافت سی سی دی ها داخل موقعیت از هدف در سه بعد است.

7-5 واکنش سیگنالهای اپتوالکترونیک برای موتورهای خود تنظیم ترکیب اپتیک ها

عقیده بر این است که اولین استفاده به بستن حلقه کنترل موتور دیجیتال، ترکیب اپتیک ها جعبه دنده ایمنی صدا و سرعت دنده ها اطلاعات بهبود بخشید شود. سیستم اپتوالکترونیک تاثیر نزدیکی حلقه کنترل از زاویه محور مهار موتورهای خود تنظیم می گذارند و کترل را به اندازة 16 می توانند توسعه دهند. سیستم شامل رابط اپتک دوتایی که (شکل 2-5) جلو و عقب خورد سیگنال دیجیتال همیشه مسافت متر زیای همین پیرامون تجارت دیجیتالی موتور کترلی که پی آدی کنترل الگوریتم با قابلیت تنظیم دوباره و پرتوها قابل اجرا هستند که با حفظ قدرت موتور سوییچ عمل می کند دیجیتال به سوی آنالوگ بافر عمل می کند برای پیشرفت سیگنالهای کنترل و آنالوگ به دیجیتال بافر برای بازگشت سیگنالها از اشعه است.

در کنار ایمنی صدا، پرتوهای اپتیکی متراکم و منعکس می شوند. این حالتها فواید مخصوص در رباتها دارند که باید اغلب نقشی در الکتورمگنتیکالی صدای محیطها و در آن لازم برای استفاده خیلی شدید، سیم ها حجیم به میزان اطلاعات نیاز دارد.

شکل 21-5 نشان دهنده روابط پرتواپتیکی و زیرمجموعه سیستم حلقه کنترل یک موتور خود تنظیم است. هر موتور دیجیتال به کامپیوتر مرکزی وصل است. هر میله اپتیکی شامل در اپتیکی برای پیشروی یکی برای بازخورد است. میله اپتیکی در میزان 175 مگاهرتز ارتباط دارد، این میزان بالایی است.

8-5 اپتیک صوتی الکترونیک حسگر برای دریچة دیافراگم رادار از طریق بهره گیری تکنولوژی

حسگر اپتیک صوتی در ارتباط با آنالوگ و الکترونیک دیجیتال به فرایند آزادی دریچه دیافراگم مصنوعی رادار (سی ای آر) بازگشت سیگنالها در زمان واقعی است. اپتیک صوتی اس آآر فرایندی است که زمان واقعی اس آآر را توسعه و تصویر به سکوی اس آآر حرکت می کند. اپتیک صوتی اس آآر فرایندی است که جابجایی فوق العاده در فرآیند الکترونیکی اس آآر دارد که عمومی و بلند و سنگین و خرابی قدرت بیشتری دارد آنها محدود هستند.

فرایند اس آآر اپتیک صوتی دامنه برا حل کردن و دامنه ارتباط ها با هدف است. تارخی از فاز از ترن رادار پالسها مثل رادارسکو می گذرد یک هدف برای گرفتن سمت هماهنگ بوسیله فرایند آن انسجام بیشتر چند بازگشت را می سازد.

شکل 22-5 نشان می دهد اپتیکی و الکترونیک که انجام می دهد فاصله و زمان انتگرالی را رادار بازگشت سیگنال به وسط فرکانسی از اپتیک صوتی حسگر و امواج الکترونیکی را اضافه می کند و در این میان پالسها از روشنایی همزمان با انتقالی پالسها و استفاده بر نمونه و فرآیند بازگشت سیگنالسها. اندازه لنزها که نور لیزر داخل برنامه موج برخورد روی حسگر اپتیک صوتی است. انعکاس ترکیب سیگنال سینوس از سلول غیرقابل کنترل با رادارهای لیزر به ژنراتور و امواج نور که تداخل با نورهای جمع شده بوسیله سلول است. این تولید تداخلی حاشیه که توسط اطلاعات فاز در سیگنال اپتیکی رمزگذاری شده است . دو سی سی دی تصویر پایه را کم برای استفاده می کند، که در بیرون یک نتیجه فرآیند اپتیکی اتفاق می افتد. سی سی دی یک گرایش به استفاده محاسبه کردن دارند. که سپس تصویر از سی سی دی دو برگرفتن تصویر بهتری می دهد.

این فقط قسمتی از متن مقاله است . جهت دریافت کل متن مقاله ، لطفا آن را خریداری نمایید


دانلود با لینک مستقیم


دانلود تحقیق درمورد حسگر اپتوالکترونیک
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)